Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Навчання і стажування » Борись з бідністю! – конкурс на участь в міжнародному обміні

Борись з бідністю! – конкурс на участь в міжнародному обміні
Представники української молоді запрошуються взяти участь в конкурсі на участь в міжнародному молодіжному обміні “Борись з бідністю! Аргументи для громадянських суспільств Європи”.

Обмін, фінансований програмою ЄС “Молодь в дії” пройде 5-12 жовтня 2010 року в Молдові, за участі організацій-членів мережі “Схід-Захід-Схід” з Німеччини, Італії, Польщі, Молдови, України і Росії. Українська делегація на участь в молодіжному обміні буде відбиратись за конкурсом, на підставі досвіду проведення майстерень соціального згуртування для молоді. Відібраним учасникам будуть покриті витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням, навчанням і дозвіллям впродовж обміну, а також 70% усіх транспортних витрат.

До участі в конкурсі запрошується молодь від 18 до 30 років – представники Євроклубів, інших молодіжних та про-європейських організацій України, що приєднались до ініціативи з проведення в Україні Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією (сайт ініціативи: http://ey2010ukraine.wordpress.com), а також провели власними силами майстерню соціального згуртування згідно методичних рекомендацій. Методичні рекомендації з проведення майстерень соціального згуртування доступні на сайті ініціативи
http://ey2010ukraine.wordpress.com/2010/04/19/methods/.

Заявки на участь у відборі запрошуємо надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою “Конкурс”. Заявка складається з довільно оформленого звіту (прес-релізу) з проведення майстерні соціального згуртування (до звіту має бути доданий список учасників з контактами, фотографії – бажано завантажити в он-лайн альбом і надіслати посилання), а також супровідним листом (де зазначити мотивацію на участь в молодіжному обміні).

Кінцевий термін подання заявки на конкурс – 01.09.2010.

* * *

За додатковою інформацією запрошуємо писати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com
Розділ: Навчання і стажування Переглядів: 987 | Розміщено: 12 липня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :