Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Волонтери Луганського ЦЄІ провели акцію в дитячому будинку м. Луганськ «Європа для малюків»

Волонтери Луганського ЦЄІ провели акцію в дитячому будинку м. Луганськ «Європа для малюків»
detdom_6.jpg (31.6 Kb)15 квітня волонтери Луганського ЦЄІ зустрілись з вихованцями Луганського обласного дитячого будинку № 1 для того, щоб познайомити малят з країнами Європи, з європейськими казками та разом пограти у пізнавальні ігри, малювати та гарно провести час.

Треба відмітити, що зустріч пройшла за підтримки "Центру європейських ініціатив" в м. Суми в межах проекту «Волонтерство-шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження». В Луганську акцію допомогли організувати Агентство стiйкого розвитку Луганського регіону, Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.Горького та Луганський обласний дитячий будинок №1.
detdom_3.jpg (28.71 Kb)Але головну організаційну та творчу роботи при підготовці та проведенні акції виконали волонтери Центру Європейської Інформації в м. Луганськ Тофтул Анна, Гурабанідзе Анастасія, Брайловська Юлія, Терещенко Анастасія, Крюкова Олена та Бутов Миколай. Вони змогли на декілька годин забути про реальність і перевтілитися у тих улюблених персонажей, на яких так чекали діти.
Метою організації даного заходу було , насамперед, надання дітям більшого об’єму інформації про Європу за допомогою театралізованої вистави європейської казки «Казкова подорож країнами Європи» та пізнавально-активних ігор, які стосувалися перш за все Європейського Союзу. Також діти могли краще зрозуміти та побачити на реальних прикладах, що ж таке європейські цінності, бо кожна казка прославляє всім відому толерантність, дружбу та підтримку. До речі, підчас заходу діти зрозуміли, що, насправді, не існує ніякої різниці між європейськими та українськими цінностями.

detdom_5.jpg (26.64 Kb)Про захід дуже натхненно розповіла керівник волонтерського міні-проекту «Європа для малюків» від Луганського Центру Європейської інформації, Анна Тофтул:
«Цього квітневого дня, 15 квітня, коли на вулиці було ще трохи похмуро та під ногами плескалися калюжі, волонтери Центру Європейської Інформації м. Луганськ разом з вихованцями Луганського обласного дитячого будинку №1 на дві годинки забули про те, що з самого ранку мрякає, та вирушили у незвичайну казкову подорож країнами Європи. Дітки і такі відомі всім персонажі, як Пеппі Довга Панчоха, Добра чаклунка Енні , Мальвіна і багато інших намагалися розчаклувати світ від злих чар всемогутньої Снігової королеви. Завдання було не з легких, бо потрібно було знайти у кожній країні Європи частину заклинання та врятувати світ . Протягом всієї подорожі Пеппі та дітям не давала спокою вірна слуга королеви, яка ніяк не хотіла віддавати частини заклинання, але згодом довелося і їй підкоритися. Врешті решт країни Європи врятовано та холодне серце Снігової королеви розморожено.

Але треба сказати, що на самому початку улюблена героїня всіх дітлахів Пеппі потішила їх та влаштувала справжню дитячу дискотеку, яка і розпочала очікуване свято й налаштувала діток на добрий та веселий лад. Також протягом всієї вистави на екрані за допомогою проектора демонструвалися найвидатніші міста Європи , тому діти могли самі побачити якими країнами подорожують невтомні герої казки.

detdom_4.jpg (31.56 Kb)
Після вистави улюблені герої залишилися пограти з дітьми - спочатку збирали пазли з зображенням фрагментів європейських казок таких як «Книга джунглів», «Червона Шапочка», «Попелюшка», далі визначали батьківщину відомих казкових персонажів - Кіт у чоботях, Піноккіо, Чіполіно, Маленький принц, Червона шапочка та інших і робили примітки на карті Європи, яку привезли у подарунок дитячому будинку. Слідом за такою пізнавальною та веселою грою на вихованців Луганського обласного дитячого будинку №1 чекав ще один сюрприз – Центр Європейської інформації подарував діткам книжки-розмальовки за мотивами європейських казок, які дітлахи одразу ж взялися розфарбовувати. Сумувати нікому не довелося - кожен герой «Казкової подорожі до Європи» разом з дітками розмальовував зображення та вказував на те, з якої ж країни до нас прийшла та чи інша казка. Також всі діти намагалися поспілкуватися з гостями і волонтери відповідали на шквал добрих та наївних дитячих запитань, наприклад : скільки років Сніговій Королеві, або чому вона вирішила заморозити увесь світ, чи як стати такою ж сміливою і доброю як Пеппі та Добра чаклунка.

detdom_1.jpg (26.64 Kb)

Оченята діток просто світилися від задоволення, а коли наприкінці свята вони отримали в подарунок три чудових кольорових книжки-збірки дитячих казок європейських авторів, то кімнату заповнив збуджений плеск дитячих долоньок та радісні вигуки. Дуже довго дітки не хотіли відпускати героїв, які подарували їм таку чудову, яскраву та пізнавальну казку.
За допомогою таких благодійних акцій ми змогли, перш за все, більш дати більше інформації щодо Європи та цінностей. Для нас, волонтерів, самим цінним надбанням стали такі бажані теплі і вдячні дитячі посмішки».

Розділ: Новини Переглядів: 1717 | Розміщено: 17 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :