Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В ЛУГАНСЬКУ ФЕЄРИЧНО ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР GLOBAL VILLAGE 2010

В ЛУГАНСЬКУ ФЕЄРИЧНО ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР GLOBAL VILLAGE 2010
img_0197.jpg (41. Kb)14 лютого 2010 року об 11:00 в обласному Палаці культури пройшов 3-й щорічний фестиваль національних культур Global Village, організований міжнародною молодіжною організацією AIESEC в партнерстві із Луганським Центром Європейської інформації за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації і Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень.
Ярмарок культур Global Village 2010 став фінальним заходом, присвяченим Всеукраїнському тижню толерантності, що був проведений наприкінці 2009 року, в рамках якого було організовано конкурс творчих робіт «Моє бачення толерантності» серед школярів та студентів. Саме на фестивалі культур 14 лютого Агенцією Стійкого Розвитку Луганського регіону та Центром Європейської інформації було проведено нагородження переможців регіонального етапу цього конкурсу.

В день, коли водночас у різних куточках світу святкувався День всіх закоханих, Китайський Новий Рік, та Свято Масленої, фестиваль культур зібрав в одному залі студентів університетів Луганську більш ніж з 15 країн. Всі присутні мали чудову нагоду насолодитися різноманіттям культур, світоглядів, національного вбрання, танців, пісень, і поспілкуватися у неформальній обстановці. На ярмарку були представлені такі країни, як Нігерія, Китай, Ангола, Туркменістан, Непал. Ірак і Пакістан, Індія, Малайзія, Мальдіви та безумовно Україна.
Саме такі заходи, що збирають таке національне різноманіття, відкривають для нас нові знання про різні цінності та традиції, є дуже важливими для формування сучасного толерантного суспільства України.
Розділ: Новини Переглядів: 897 | Розміщено: 14 лютого 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :