Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Луганську пройшов етнофестиваль «Многоликая Луганщина»

В Луганську пройшов етнофестиваль «Многоликая Луганщина»
dsc_0854.jpg (107.89 Kb)16 листопада щорічно за рішенням ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день толерантності (терпимості). Під терпимістю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності».

16 листопада 2011 р. ЛОУНБ ім. Горького присвятила до дня толерантності етнофестиваль «Многоликая Луганщина». Мета заходу – виховання поваги і терпимості до людей різних національностей та різних віросповідань, пропагування національних традицій та національної культури шляхом міжкультурного творчого діалогу.
Відкрила фестиваль - Риб'янцева Інна Павлівна, директор ЛОУНБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України, голова Луганського відділення УБА. Та театр живого слова "Яса", Луганського коледжу культури і мистецтв.
Концертна програма «Парад національностей» вразила усіх присутніх різнобарв’ям талантів, щедрістю національних культур, різноманітністю національних вбрань та страв.

dsc_0863.jpg (105.47 Kb)Зануритись у ритми грецької мелодії «Хасапіко» присутнім допомогло
Луганське обласне товариство греків «Елада», мелодичну пісню польською мовою виконала солістка фольклорно-етнографічного ансамблю „Забавушка”, яка представляла Спілку поляків „Полонез”, від єврейського фонду „Хесед Нер” виступив хоровий ансамбль „АТІКВА” , німецьку культуру представили Луганське обласне культурно-просвітнє товариство німців «Відергебурт», який вразив досконалістю національного костюму, і постановкою танцю ансамблю ветеранів «Терпсіхора», євроклуб «Сонце» - КЗ Луганська СОШ № 48 виконав різдвяний гімн на німецькій мові, душа грузинського народу пролунала в тості від „Центру грузинської культури а сама маленька учасниця фестивалю національно-культурного товариства „Дагестан” прочитала вірші на рідній мові. У фестивалі взяли участь представники різних національностей і народів, що проживають на Луганщині, а також студенти , які вчаться в Луганських вузах і тимчасово проживають у нашому місті. Зачарували мелодією і запальним танцем сербські студенти, під мелодію Сходу, за допомогою музичних інструментів таких як чжєнь, хулуси відбулася традиційна чайна церемонія у виконанні студентів інституту Конфуція, інтернаціональне співтовариство студентів державного медичного університету представили мультікультурну програму: від африканських танців до пісенних скарбів України.

dsc_0914.jpg (124.24 Kb)Активну участь гості взяли у вікторині на знання Луганщини - «Я край свой знаю, ведь Я в нём живу!», познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Бібліотека – територія толерантності» та медіа-презентаціями. Всі учасники фестивалю були нагороджені подякою від Луганського відділення Української бібліотечної асоціації. У заході прийняли участь понад 120 людей. Цей захід ще раз підкреслив, що бібліотека є територією толерантності та уваги.
Розділ: Новини Переглядів: 1119 | Розміщено: 21 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :