Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Тренінги з журналістики - «Mammedia: Свобода»

Тренінги з журналістики - «Mammedia: Свобода»
vylozhit2.jpg (30.75 Kb)З 10 по 20 жовтня в місті Луганськ на базі Луганської обласної універсальної бібліотеки ім. М. Горького відбулися мультимедійні тренінги з журналістики – «Mammedia: Свобода» з метою активізації молодих українців у громадянській журналістиці, праці у редколегіях, поглиблення розуміння сутності журналістської етики та створення власних незалежних видань.

В тренінгах взяли участь учні 3, 5, 11, 13, 21, 25, 30, 42, 46, 48, 52 загальноосвітніх шкіл м. Луганськ. За підсумками тренінгів будуть засновані редколегії, які за допомогою розробленої платформи mammedia.com.ua створять мультимедійні газети (мультими), що візьмуть участь в загальноукраїнському інтернет-конкурсі.

vylozhit1.jpg (27.45 Kb)У середині листопада відбудеться конкурс на краще видання з-поміж усіх газет, створених в рамках проекту. Найкращі шкільні редакції будуть нагороджені пам'ятними подарунками.
Окрім Луганську, даний проект реалізується також у Вінниці, Дніпропетровську, Кременчуці, Львові, Сімферополі, Сумах, Чернівцях. Проект впроваджується Фундацією Нові Медіа, ЛМГО «Інститут Політичних Технологій» за сприяння Мережі Центрів Європейської Інформації України та підтримки Міністерства закордонних справ Польщі у таких містах як Луганськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Кременчук, Львів, Сімферополь, Суми та Чернівці.

vylozhit3.jpg (25.99 Kb)В Луганську заходи проводила Марія Бука, яка прийняла участь в тренінгу для тренерів.
Розділ: Новини Переглядів: 8285 | Розміщено: 1 листопада 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :