Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » До Днів Європи – 2010 у Луганську пройшов регіональний Ярмарок Європейської Особистості

До Днів Європи – 2010 у Луганську пройшов регіональний Ярмарок Європейської Особистості
yarmarok_4.jpg (31.54 Kb) 22 травня до Луганську приїхали гості із області та інших міст України щоб відвідати регіональний Ярмарок Європейської Особистості, присвячений святкуванню Днів Європи – 2010. Учасниками Ярмарку стали українські та іноземні студенти, викладачі навчальних закладів, школярі, представники євроклубів, громадських організацій, колеги із Кіровоградського Центру європейської інформації тощо. Під час насиченої програми заходу всі бажаючі мали змогу як дізнатися щось нове та цікаве, так і поділитися своїм знанням, поспілкуватися з однодумцями та весело провести вихідний день.


yarmarok_3.jpg (24.61 Kb) Ярмарок розпочався о 10 годині у приміщені малої актової зали ЛНУ імені Т.Шевченка з конкурсів та змагань, що вже стали традиційними під час таких заходів. Учасники ярмарку активно приймали участь у вікторинах та отримували приємні сувеніри та призи з європейською символікою. Під час Ярмарку була проведена виставка робіт учасників творчого конкурсу постерів «Я бачу кольори Європи», що тривав впродовж квітня 2010 року, а також урочиста церемонія нагородження переможців. Виставка привернула увагу як з боку гостей Ярмарку, так і з боку самих учасників конкурсу, які змогли побачити роботи своїх колег. Окрім виставки конкурсних робіт, Молодіжний центр регіонального співробітництва представив до уваги відвідувачів фотоекспозицію «Міжкультурна Луганщина».

yarmarok_2.jpg (33.41 Kb) Культуру країн Європи було представлено студентами та викладачами факультету іноземних мов ЛНУ імені Т. Шевченка і школярами євроклубу школи №57 міста Луганська. Впродовж концерту глядачі вирушили у захоплюючу подорож, у якій вони змогли насолодитися ритмами французького вальсу, побачити іспанську кориду, відвідати урок німецької мови, почути всесвітньо відомі європейські хіти, зіграти у народну німецьку гру, поглянути на перспективи відносин України та ЄС з точки зору шкільної молоді тощо.

У другій частині регіонального Ярмарку Європейської Особистості школярі, студенти та всі бажаючі були запрошені до роботи у малих групах. До уваги школярів були запропоновані тренінги з європейської тематики, студенти відвідали презентацію програм молодіжного обміну, навчання і стажувань у Європі. Центром міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т. Шевченка були представлені найпоширеніші програми навчання, а також наведені корисні поради щодо оформлення документів на отримання грантів та стипендій на навчання та дослідницьку діяльність.
yarmarok_5.jpg (21.1 Kb) Представники міжнародної молодіжної організації AIESEC розповіли про професійні стажування для студентів та молодих спеціалістів. Також, учасникам були презентовані послуги з організації навчання, мовних курсів і професійних стажувань від агенції молодіжних подорожей «Мої канікули».

За словами тренера Олександри Костеннікової, що проводила на Ярмарку заняття із школярами, «дуже важливою є участь у таких заходах молоді не лише з Луганську, а і з усієї області, тому як події такого типу, нажаль, не є частими в невеличких селищах і містечках. Саме завдяки Луганському ЦЄІ діти з Кремінної, Голубівки, Новосвітлівки, Красного Луча, та інших міст області отримали можливість прийняти участь у святкуванні Днів Європи, до є дійсно незвичайним для них святом». yarmarok_6.jpg (26.17 Kb)

***
Захід, ініційований Луганським Центром європейської інформації, було проведено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві із ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», ЛОУНБ ім. О. М. Горького та кафедрою романо-германської філології ЛНУ ім. Т. Шевченка. Організатори висловлюють окрему подяку ректорату ЛНУ імені Т. Шевченка, деканату факультету іноземних мов, Центру міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т. Шевченка, Молодіжному центру регіонального співробітництва та міжнародній молодіжній організації AIESEC у Луганську.
Розділ: Новини Переглядів: 1035 | Розміщено: 23 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :