Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Львівський та Луганський центри європейської інформації зближують молодіжних лідерів Східного Партнерства

Львівський та Луганський центри європейської інформації зближують молодіжних лідерів Східного Партнерства
hrupa.jpg (96.32 Kb)На початку лютого молоді читачі бібліотек Луганської та Львівської областей дізнались більше про проекти та особистісний розвиток підчас тренінгу, який провели досвідчені тренери Львівського та Луганського центрів європейської інформації. З 8 по10 лютого 2013 року у Львівській області відбувся тренінг у рамках проекту «Академія молодіжних лідерів Східного Партнерства». Організаторами проекту є ЛМГО «Інститут політичних технологій» (м. Львів) у партнерстві з Центрами європейської інформації м. Луганська та м.Львова, Фундацією «Нові медіа» ( Варшава, Польща), "AEGEE-BAKU" (Азербайджанське відділен¬ня Європейського студентського форуму) за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.
Аби потрапити на тренінг, напередодні учні 8-10 класів смт. Новопскова, мм. Красного Луча та Луганська взяли участь в он-лайн опитуванні. Метою опитування було виявлення стереотипів, притаманних молодим людям в сходу та заходу України, Польщі та Азербайджану, а також рівень взаємної загальної поінформованості учнів різних країн один про одного, про країни-сусіди, і їх статус у контексті ініціативи ЄС «Східне партнерство». Подібне опитування також було проведено в Азердайджані та Польщі.
Для участі в тренінгу у м. Львові було запрошено 6 груп із західної та східної України.
Тематикою тренінгу були питання прав людини, толерантності, національної спадщини, засад діяльності ЄС. Учасникам було запропоновано низку інтерактивних занять на розвиток лідерських якостей, уміння працювати в команді, на виховання толерантності. Учні ознайомилися з методом проекту, з базовими принципами журналістики, створенням та використанням нових електронних медій.
«Толерантність, лідерство, країни Євросоюзу – про все це ми неодноразово чули, - зазначає Настя Сергієнко, учасниця тренінгу із Луганська - і раді, що змогли застосувати ці знання на практиці. А ще ми навчилися складати CV та відкрили для себе надзвичайний театр тіней, де кожен з нас відчув себе сценаристом, режисером, художником, декоратором та актором».
«Ці заняття допомогли мені поглянути на себе з іншого боку. Я дізналась, що таке мультима, як ії створювати, і як використовувати електронні медіа,» - ділиться враженнями Юля Кулєшова, учениця 11 школи м. Луганськ.
«Переїзд через усю країну лише підсилив наш інтерес до проекту,- розповідає Богдан Сінчук, також учасник тренінгу із Луганська. - Тренінг проходив у невимушеній атмосфері. Ми познайомилися з історією різних міст України та знайшли нових друзів».
А ще учасники тренінгу привезли зі Львова творче завдання: створити власні проекти, спрямовані на вивчення іншої країни та популяризацію європейських цінностей у своєму місті. Побажаємо їм натхнення та успіхів.luganska_delegaciya_2.jpg (76.03 Kb)
zagalna.jpg (72.66 Kb)foto_novopskov.jpg (83. Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 8351 | Розміщено: 18 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :