Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Луганський Центр Європейської Інформації запросив на екскурсію першокурсників ЛНУ ім. Т.Шевченка

Луганський Центр Європейської Інформації запросив на екскурсію першокурсників ЛНУ ім. Т.Шевченка
dsc058.jpg (29.27 Kb)5 жовтня студенти першого курсу факультету іноземних мов Луганського національного університету імені Т.Шевченка завітали до Центру Європейської Інформації. Для відвідувачів було проведено екскурсію бібліотекою, а саме ЦЄІ та відділом іноземної літератури, де вони змогли ознайомитися із ресурсами Центру, послугами, а також отримати інформацію, що їх цікавить. Серед питань, що були задані студентами, як і завжди, були питання про молодіжні обміни та можливості стажування за спеціальністю за кордоном, а також навчання у країнах ЄС та його фінансування. Відвідувачі мали змогу ознайомитися із планом заходів Центру на 2010-2011 рік та були запрошені відвідувати та брати участь в ініціативах ЦЄІ.

dsc05852.jpg (34.83 Kb)Як зауважила учасниця екскурсії Тетяна Дьяченко, «прикро, що ми не знали про можливості, які надає ЦЄІ та бібліотека раніше, адже тут можна знайти стільки цікавого та корисного».
Розділ: Новини Переглядів: 903 | Розміщено: 5 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :