Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Бібліотекари засвоювали навички роботи з волонтерами та управління проектами з метою розвитку районних пунктів європейської інформації

Бібліотекари засвоювали навички роботи з волонтерами та управління проектами з метою розвитку районних пунктів європейської інформації
trening_bibliotekari_1.jpg (20.93 Kb)Фахові майстерні для бібліотекарів пройшли на базі Луганського центру європейської інформації 23-24 березня 2011 року. Заходи були зорієнтовані на професійне зростання колег-бібліотекарів в галузі проектному менеджменту та залучення волонтерів до діяльності районних/міських центрів європейської інформації.

Нагадаємо, що в 2010 році в Луганській області було створено 8 пунктів європейської інформації на базі міських та районних централізованих бібліотекичних систем при безпосередній методичній та ресурсній допомозі Луганського Центр європейської інформації. В поточному році для підтримки ініціативи на місцях щодо розвитку євро-пунктів Луганський ЦЕІ ініціював навчання щодо залучення позабюджетних ресурсів, в тому числі людських, фінансових та матеріальних. Тренінги були проведені п. Дмитром Ковалем, експертом з проектного менеджменту Агентства регіонального розвитку «Донбас» (м. Донецьк). Волонтерська діяльність є одним із найсуттєвіших людських ресурсів підчас реалізації громадських ініціатив. Саме тому обговорення підчас тренінгу торкалось таких аспектів як мотивація та організація роботи волонтерів; законодавча база, що регулює волонтерську діяльність; кризовий менеджмент в управлінні проектами та роботі з волонтерами.

trening_bibliotekari_2.jpg (18.59 Kb)Підчас майстерні з проектного менеджменту бібліотекарі навчились визначати приоритетну проблему, складати план-графік реалізації проекту, складати бюджет проекту. Учасники заходу обговорили специфіку проектної діяльності і голові відмінності від поточної професійної діяльності. Одним із суттєвих елементів для обговорення став моніторинг проектної діяльності, тобто оцінка реалізації проектних ініціатив.

Значну активність та зацікавленність підчас навчання виявили фахівці Перевальскої, Кремінської, Лутугінської та Свердловської ЦБС.

Матеріали тренінгів для бібліотекарів, що не змогли відвідати фахові майстерні, можно отримати від координатора Луганського ЦЕІ, Наталії Яковлевої.

Контактна інформація:

e-mail: ounb.inostr@mail.ru

тел: 0506558324
Розділ: Новини Переглядів: 899 | Розміщено: 25 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :