Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 5 листопада школярі знайомилися з проблемами екології під час тренінгу «Внесок людини в руйнування екології планети»

5 листопада школярі знайомилися з проблемами екології під час тренінгу «Внесок людини в руйнування екології планети»
green_light_5.11.jpg (32.77 Kb)Даний тренінг є одним з серії заходів, що організовуються міжнародною молодіжною організацією АЙСЕК в партнерстві з Луганським Центром європейської інформації в рамках проекту «Green Light» («Зелене світло»). Під час заняття школярі мали змогу пригадати що таке природні ресурси, та що їм загрожує. Були обговорені питання природних катастроф, а також молоді люди мандрували як найкрасивішими та найчистішими місцями нашої планети, так і найбруднішими та найнебезпечнішими. Завдяки вдало підібраним візуальним матеріалам, та комбінації презентації, гри та невеличких відео-зарисовок, всі учасники мали змогу дізнатися щось нове, а також побачити своїми очима до яких негативних наслідків може призвести недбале ставлення до навколишнього середовища. Тетяна Карпухіна, учениця 8-Г класу 42 школи-гімназії м.Луганськ: «Ми дуже рідко граємо під час звичайних шкільних уроків, хоча нам так легше запам’ятовувати і веселіше навчатися».

Захід проводився групою тренерів з локального комітету молодіжної організації АЙСЕК в Луганську та спеціалістом з Бразилії, Мар’яною Аскар де Андраде, що була запрошена до України саме для участі в проекті «Green Light». Робоча мова заходів в проекті – англійська.

Стас Астаф’єв, учень 8-В класу 42 школи-гімназії м.Луганськ, поділився своїми враженнями: «Я вперше беру участь в таких тренінгах, і вважаю їх гарною можливістю розвивати мої навички вільного спілкування англійською мовою. Наші тренери подають інформацію про проблеми екології дуже цікаво та зовсім не нудно, тому ми із задоволенням приходимо та будемо приймати участь у таких тренінгах знову».

***

АIESEC – це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти і розвинути свій потенціал, щоб позитивно впливати на розвиток суспільства

В Україні представництво організації з’явилось у 1994 р. AIESEC в Україні – це мережа студентів з більш ніж 60 університетів, понад 500 учасників, які постійно працюють у локальних представництвах. В Україні AIESEC представлений у 17 містах: Бердянськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луганськ, Маріуполь, Севастополь, Сімферополь, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Черкаси, Ужгород.
Розділ: Новини Переглядів: 875 | Розміщено: 6 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :