Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 4 грудня 2010 р. школярі дебатували щодо майбутнього нашого міста

4 грудня 2010 р. школярі дебатували щодо майбутнього нашого міста
green_light_11.12.jpg (27 Kb)Учні школи-гімназії №30 м. Луганськ міркували над тим, що необхідно змінити в нашому місті задля покращення рівню життя, тому і тема гри була відповідною: «Якщо я був би мером міста, я би…».

Подібну гру вже було проведено в листопаді 2010р. для учнів 42-ї школи-гімназії. Під час гри школярі сформували команди, кожна з котрих висувала кандидата на посаду голови міста. В процесі підготовки до «передвиборної агітації» команди планували на які саме проблеми вони звернули би увагу, якщо їх було би обрано. Обов’язковими компонентами будь-якого плану дій мали бути зміни в соціальній сфері, екологічній, новітніх технологіях та освіті – тобто ті зміни, що тісно перекликаються з цілями розвитку тисячоліття.

Серед актуальних та важливих змін молоді люди зазначили транспортні проблеми, перехід на екологічно чисте виробництво та залучення енергоефективних та зберігаючих технологій, комп’ютеризацію навчальних закладів, а також закупівлю нових підручників.

***
Даний тренінг є одним з серії заходів, що організовуються міжнародною молодіжною організацією АЙСЕК в партнерстві з Луганським Центром європейської інформації в рамках проекту «Green Light» («Зелене світло»).
Розділ: Новини Переглядів: 894 | Розміщено: 5 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :