Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛИ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛИ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ
dsc_0502.jpg (31.09 Kb)21 травня 2011 року для мешканців та гостей міста Луганськ було відкрито Європейський квартал в рамках Всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності», присвяченої святкуванню Дня Європи в Україні. Заходи відбувалися у 19 містах України під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
В Луганську основними елементами програми стали святковий концерт «Формат: Україна – Європа» та Європейський квартал, що мали на меті інформувати луганчан та гостей міста про сучасні євроінтеграційні процеси, а також пропагувати європейські цінності, такі як демократія, толерантність, права людини та інші в пізнавально-розважальній формі.

dsc_0520.jpg (33. Kb)Під час прогулянки Європейським кварталом можна було знайти розваги на будь який смак: перенестися у Францію, Італію, Грецію та інші країни; навчитися привітатися іноземними мовами; дізнатися більше про європейські цінності; отримати консультацію щодо навчання в Європі; познайомитися з європейською сучасністю Луганщини, а також побачити як українські села переймають європейські традиції, не втрачаючи при цьому своєї неповторної самобутності.

Європейський квартал та святковий концерт «Формат: Україна – Європа» відвідали близько 300 гостей. Святкування Дня Європи в Луганську було організовано Центром європейської інформації, Луганською обласною громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» та Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Горького за підтримки Луганської облдержадміністрації, Луганської міської ради та Луганського обласного ресурсного центру проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громади». До організації заходу долучилися творчі колективи міст, селищ та районів Луганської області, представники шкільних та студентських євроклубів, навчальні заклади всіх рівнів акредитації, національні культурні спільноти, громадські організації, благодійні фонди, європейські проекти та програми що діють на території Луганської області.

dsc_0546.jpg (33.74 Kb)Фінальним акордом святкування Дня Європи в Луганську став феєричний виступ обласного академічного симфонічного оркестру. Як зазначила Віра Болтушкіна, експерт проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва «Підвищення якості муніципальних послуг», захід було організовано на вищому рівні, було приємно бачити велику кількість активної молоді з різних навчальних закладів Луганська та області, а також дізнатися про можливості екотуризму, культурні традиції сільських територій нашого краю.

Контактна особа:

Наталя Датченко, координатор ЦЄІ у м. Луганськ, моб. тел. 0999372423, е-mail: NDatchenko@gmail.com, http://lg.ukrcei.org
dsc_05.jpg (35.29 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 2002 | Розміщено: 24 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :