Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

2 грудня 2013

Чого очікує Луганщина від ЄС?

21 листопада 2013 року, за ініціативи ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» пройшов круглий стіл на тему «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Луганщини» (в контексті підписання Угоди про Асоціацію). Захід проходив в рамках проекту, який реалізує Поліський фонд у співпраці з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ), другою робочою групою Української національної платформи Східного Партнерства та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Новини

25 травня 2013

День Європи відсвяткували на Луганщині

popasnyanskii_raion_den_evropy.jpg (76.06 Kb)
Вже традиційним стало святкування Дня Європи в Луганській області. Не менш традиційним є активна участь команди Луганського центру європейської інформації в його організації. В 2013 році європейський квартал розмістився у с. Бобрикове Антрацитівського району. Це село було обрано не випадково, оскільки громада села є дуже активною та залучила найбільшу кількість соціальних інвестицій з європейських структурних фондів у розбудову рідного села.

Новини

18 лютого 2013

Львівський та Луганський центри європейської інформації зближують молодіжних лідерів Східного Партнерства

hrupa.jpg (96.32 Kb)На початку лютого молоді читачі бібліотек Луганської та Львівської областей дізнались більше про проекти та особистісний розвиток підчас тренінгу, який провели досвідчені тренери Львівського та Луганського центрів європейської інформації.

Новини, Навчання і стажування

30 листопада 2012

Учебный Визит в Гдыне в марте 2013 года

Центр сотрудничества молодежи в Гдыне - польская неправительственная и независимая организация, работающая с молодежью, лидерами общественных организаций и молодежных групп, в сотрудничестве с Городским Советом г. Гдыня с 2012 по 2015 год реализует проект «Учебные визиты в Гдыне», в рамках которого организация организует учебные визиты и стажировки для молодых людей – студентов и представителей общественных организаций из Молдовы, Украины, Беларуси и Российской Федерации.

Для участия в учебных визитах мы ищем:
- молодых, активных, инициативных студентов или представителей общественных организаций в возрасте 20-30 лет
- граждан Украины, Беларуси, Молдовы, Российской Федерации (исключительно Калининградская область)
- свободно владеющих русским языком

Новини

1 листопада 2012

Тренінги з журналістики - «Mammedia: Свобода»

vylozhit2.jpg (30.75 Kb)З 10 по 20 жовтня в місті Луганськ на базі Луганської обласної універсальної бібліотеки ім. М. Горького відбулися мультимедійні тренінги з журналістики – «Mammedia: Свобода» з метою активізації молодих українців у громадянській журналістиці, праці у редколегіях, поглиблення розуміння сутності журналістської етики та створення власних незалежних видань.

Новини

24 травня 2012

Мы разделяем европейские ценности!

20120510_den_evropy_1.jpg (19.8 Kb)«Много стран на одном континенте –
Так зачем же им жить во вражде?
И Европа объединилась,
Чтобы мир обеспечить себе!»

Такими строками начался праздничный марафон 19 апреля в городском парке культуры и отдыха города Свердловска в рамках празднования уже традиционного Дня Европы на Луганщине. Главная идея празднования «Я разделяю европейские ценности» сосредоточена на уважение к человеческому достоинству, свободе, демократии, равенстве, верховенстве права, уважению к правам человека, в том числе, к правам национальных меньшинств.

Новини, Бібліотека

16 травня 2012

Щорічний Звіт ЄС щодо України

У цьому документі міститься звіт щодо прогресу, досягнутого у впровадженні Порядку денного Асоціації ЄС-Україна у період з 1 січня по 31 грудня 2011 року. Події, які відбулися поза цими часовими раками, також бралися до уваги у тих випадках, коли це було доречно. Цей звіт не передбачає надання загального огляду політично-економічної ситуації в Україні. Для інформації щодо регіональних і багатосторонніх галузевих процесів дивіться Звіт щодо впровадження Східного партнерства.

ЗВІТ http://eu.prostir.ua/data?t=1&q=253187

Джерело: http://eu.prostir.ua/library/253187.html

Новини

1 грудня 2011

Східне Партнерство: Україна відстає від Молдови та Грузії

Україна свого часу вважалася флагманською країною Східного Партнерства, але сьогодні за багатьма показниками вона відстає від Молдови та Грузії. Про це йдеться в пілотному виданні Індексу європейської інтеграції країн Східного Партнерства, яке було презентовано 30 листопада в Познані (Польща) в рамках Громадського форуму Східного Партнерства. Дослідження, результатом якого є видання, ініціювала та провела Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження".

  [1] 2 3 4 5 6  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :