Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » День Європи 2013 в Луганській області

День Європи 2013 в Луганській області
20120510_den_evropy_1.jpg (19.8 Kb)
Святкування Дня Європи мандрує Луганською областю, цього року «Європейський квартал» побудують в с. Бобрикове Антрацитівського району http://bobrykove.open.lg.ua/.
Як і в минулі роки, святкування пройде під гаслом "Я поділяю європейські цінності". Учасників та гостей чекає багато цікавих конкурсів, присвячених пізнанню Європи та цінностей, святковий концерт та майстер-класи. До участі запрошуються представники навчальних закладів, публічних бібліотек, громадських організацій та муніципалітетів, а також просто свідомі та зацікавлені мешканці Луганської області
18 травня 2013 року, починаючи з 11.00, відбудеться святкування Дня Європи на території с. Бобрикове Антрацитівського району Луганської області. Формат заходу передбачає побудову «європейського кварталу», «євро-села», «міста майстрів», організацію ярмарку «Златниця» та концертного майданчику на центральній площі села.
Захід вже четвертий рік поспіль проводиться громадською організацією Агентство стійкого розвитку Луганського регіону при підтримці Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні», Мережі центрів європейської інформації.
За додатковою інформацією просимо звертатись до координатора заходу від ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» Ганни Аладжальян, 066-592-64-62

Додаються:
Концепція святкування

Карта європейського кварталу
1_dodatok_no.1_karta_1.jpg (123.92 Kb)

Розділ: Головна тема Переглядів: 2171 | Розміщено: 8 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :