Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Запрошуємо відвідати регіональний Ярмарок Європейської Особистості 22 травня 2010 року.

Запрошуємо відвідати регіональний Ярмарок Європейської Особистості 22 травня 2010 року.
Ярмарок європейської особистості, що проводиться в рамках святкування Днів Європи в Україні, організовано Луганським Центром європейської інформації у партнерстві з ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», ЛОУНБ ім. О.М.Горького та кафедрою романо-германської філології ЛНУ ім. Т. Шевченка.

Метою заходу є сприяння поширенню та популяризації інформації про Європейський Союз, а саме про політичні, соціальні реалії, інтеграційні процеси, відносини України з ЄС, культуру країн ЄС тощо серед молоді та усіх, кому цікава європейська тематика.
В програмі Ярмарку поєднані як розважально-пізнавальні елементи, так і більш серйозна інформація щодо історії, інституцій ЄС, можливостей співпраці тощо.

Програма Ярмарку

9.30 – 10.00 – реєстрація учасників. Під час реєстрації просимо обов’язково зазначити чи плануєте ви залишитися на тренінг після концерту.

10.00 – 10.30 – презентація робіт учасників обласного творчого конкурсу «Я бачу кольори Європи», та фотовиставки «Міжкультурна Луганщина» від Молодіжного центру регіонального співробітництва; конкурси та змагання для учасників Ярмарку;

10.30 – 12.00 – концерт за участі студентів та викладачів факультету іноземних мов ЛНУ ім. Т. Шевченка, та представників євроклубів;

12.00 – 12.30 – кава-брейк, неформальне спілкування;

12.30 – 14.00
– робота в малих групах: презентація програм навчання та стажування та можливостей їх фінансування для студентів від Центру міжнародного співробітництва ЛНУ ім. Т. Шевченка, та міжнародної молодіжної організації АЙСЕК; тренінг від проєвропейських НУО для школярів.

Ярмарок європейської особистості проходитиме у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, за адресою Луганськ, вул. Оборонна 2, І корпус, 4 поверх, Мала актова зала.

Початок реєстрації о 9.30.

Чекаємо на Вас!
Розділ: Анонси Переглядів: 918 | Розміщено: 18 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :