Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Запрошуємо до участі у круглому столі “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації”

Запрошуємо до участі у круглому столі “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації”
Агентство стійкого розвитку Луганського регіону та Міжнародний фонд “Відродження" мають приємність запросити Вас взяти участь у круглому столі “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації”, що відбудеться 30 травня 2011 р. у конференц-залі Східноукраїнського національного університету (новий корпус, 2 поверх) з 10.00 до 13.00.

Цього року Україна відзначатиме двадцятиріччя незалежності, а до кінця року Україна та ЄС, ймовірно, підпишуть Угоду про асоціацію, яка означатиме початок якісно нового періоду у відносинах між Україною та ЄС. У червні Європейська Комісія також запропонує своє бачення оновлення Європейської політики сусідства, в рамках якої Україна та ЄС співпрацюють з 2005 року.
Що дав Україні “європейський вибір” за 20 років незалежності? Якими є досягнення Європейської політики сусідства з 2005 року? Що нам дадуть “асоціація” і “зона вільної торгівлі” з ЄС і – що ми можемо зробити для “побудови Європи в Україні”? Що таке європейські цінності і як можна поєднати європейську інтеграцію та дружні стосунки з Росією? Це –коло питань, які обговорюватимуться під час заходу.

Круглий стіл має на меті співставити точки зору сприйняття відносин між Україною та ЄС та європейської інтеграції України українськими та іноземними експертами, які системно займаються цими питаннями.

Участь у круглому столі візьмуть Сюзан Стюарт, дослідник фонду “Політика і наука”, Німеччина, Гржегорж Громадски, незалежний експерт, Польща, Олександр Сушко, науковий співробітник Інституту євроатлантичного співробітництва, Україна/
До участі у заході запрошені дослідники, експерти, студенти, викладачі, журналісти та інші зацікавлені особи Луганської області.

Очікуємо на Вашу участь у заході. З приводу реєстрації та запитань, просимо звертатися до Наталії Датченко, 0999372423, Ndatchenko@gmail.com

*****

Порядок денний круглого столу poryadok_dennyy_kruglyy_stil.doc

Інформація про експертів eksperty_kruglyy_stil.doc
Розділ: Анонси Переглядів: 905 | Розміщено: 25 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :