Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Волонтерський проект «Європа для малюків»

Волонтерський проект «Європа для малюків»
deti_3.jpg (24.43 Kb)15 квітня 2011 року волонтери Центру Європейської Інформації м. Луганськ завітають до Луганського обласного дитячого будинку №1 з інформаційно-благодійним виступом.

Зустріч з дітьми заплановано на 10 годину ранку. Протягом 3 годин волонтери Центру Європейської Інформаціі подарують дітям костюмовану казку та пограють з ними в ігри, які так близькі дитячому серденьку, позбирають пазли з зображенням фрагментів європейських казок, розкажуть декілька цікавих фактів про Європу та героїв європейських оповідань, а також визначать разом з дітьми батьківщину кожного персонажу.

Проект здійснюється за підтримки Агентства стiйкого розвитку Луганського регiону, Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Горького та Луганського обласного дитячого будинку №1.

Захід буде проведено в рамках волонтерського проекту Центру Європейської Інформації в м.Луганськ «Європа для малюків».

Метою організації даного заходу є надання дітям найбільшого об’єму інформації про Європу, яку вони зможуть сприйняти та зрозуміти, за допомогою театралізованої вистави європейської казки «Казкова подорож країнами Європи», пізнавальних ігор та читання книжок європейських авторів. Також проект спрямований на розширення знань цих дітей щодо Європи та європейських цінностей, бо кожна казка прославляє всім відому толерантність, дружбу, підтримку та інше. За допомогою таких благодійних акцій ми отримаємо, насамперед, більш обізнане підростаюче покоління щодо Європи та такий безцінний теплий блиск дитячих оченят.
Розділ: Анонси Переглядів: 1222 | Розміщено: 11 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :