Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Школярів та освітян запрошують на змагання з євроінтеграції

Школярів та освітян запрошують на змагання з євроінтеграції
Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Мережею центрів європейської інформації України й Українською мережею європейських клубів запрошує школярів та освітян узяти участь у всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції “Europa Nostra”. Ініціативу підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”. Метою проекту є підвищити обізнаність молодих українців про Європу, співпрацю між Україною та Європейським Союзом у цілому та програми ЄС, якими можуть скористатись молоді українці.

Змагання складатиметься с двох етапів.

Перший етап – регіональний – буде реалізовано восени на сайті www.europanostra.info. Учасникам слід зареєструватися та виконати онлайн-тест. Реєстрація триватиме до 30 листопада. Інтернет-тест відбудеться на початку грудня. Переможців визначає комп'ютерна програма.

Другий етап – фінальний – відбудеться навесні 2012 року. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу, буде запрошено на фінал. Він триватиме впродовж двох днів. Командам буде запропоновано презентувати одну з країн ЄС і взяти участь у політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-11 класів віком від 14 років. Кількість команд від однієї школи / класу необмежена.

Детальну інформацію щодо правил участі можна почитати тут - http://www.europanostra.info/.

Контакти: Донецький молодіжний дебатний центр, (062) 385 98 39, 345 77 90, debate@cent.dn.ua
Розділ: Анонси Переглядів: 917 | Розміщено: 14 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :