Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Триває конкурс фотографії «Луганщина Європейська»

Триває конкурс фотографії «Луганщина Європейська»
Луганський Центр Європейської Інформації разом із Агентством стійкого розвитку Луганського регіону та Луганською обласною універсальною бібліотекою імені М. Горького запрошують прийняти участь у конкурсі фотографії «Луганщина Європейська»

«Луганщина Європейська» - це обласний конкурс фотографії, спрямований на усвідомлення молоддю культурно-історичної спадщини Луганщини як частини загальноєвропейської культури. Конкурс проводиться в рамках регіонального проекту «Партнерство заради розвитку: формування сталого партнерського кола Луганського ЦЕІ та проєвропейських громадських об’єднань Луганщини” при підтримці «Європейської програми» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета конкурсу – стимулювати інтерес та повагу молоді до історії та сучасного розвитку рідного краю в контексті взаємозв’язків з країнами Європи, європейськими особистостями, європейськими цінностями.

Завдання конкурсу – мовою фотографії продемонструвати історичні та сучасні куточки рідного краю, які наглядно підтверджують існування загальноєвропейської спадщини на території Луганської області та/або демонструють сучасний вплив регіональний розвиток області.

Хто може брати участ у конкурсі

- Участь у конкурсі можуть брати особи не молодше 14 років;
- Кожний конкурсант може подати для участі в конкурсі не більше 3-х (трьох) робіт;
- До конкурсних робіт кожен учасник повинен додати анкету – пояснення (у додатку).

Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:
1. Художня якість фотографії
2. Тема та ідея фотографії
3. Оригінальність

Роботи, які будуть подаватися на конкурс повинні мати розмір формату А4 та бути оформленими у рамку (формат може бути більше, але не менше). Усі фотографії, надіслані на конкурс не повертаються. Кращі фотографії будуть представлені на виставках, з нагоди святкування Днів Європи в Україні у травні 2011. Конкурсні роботи приймаються до 15 березня включно.

Результати конкурсу буде оголошено 1 квітня 2011 року, імена та фотороботи переможців будуть розміщені на сайті бібліотеки: http://www.library.lg.ua; web сторінці Луганського Центру європейської інформації: http://www.library.lg.ua/eu/index_ru.html; та на сайті Мережі Центрів європейської інформації України: http://ukrcei.org/

Призом конкурсу стане візит дружби до м.Чернівці, Чернівецького Центру Європейської Інформації у квітні, 2011 року. Всі витрати, пов’язані із проїздом, харчування та проживанням в м. Чернівці компенсуються переможцям конкурсу за рахунок Луганського Центру Європейської Інформації.

Конкурсні роботи приймаються з 24 грудня 2010 року по 15 березня 2011 року за адресою:

91053, м. Луганськ,
вул. Радянська, 78, Луганська ОУНБ
ім. О.М.Горького, відділ літератури з іноземних мов (4 поверх)
з поміткою „Фото конкурс” до уваги Яковлевої Н. О.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОКУРС polozhennya_pro_konkurs_ta_anketa.doc
Розділ: Анонси Переглядів: 2786 | Розміщено: 27 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :