Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Подовжено реєстрацію на участь у всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції EUROPA NOSTRA до 8 грудня 2011 р.

Подовжено реєстрацію на участь у всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції EUROPA NOSTRA до 8 грудня 2011 р.
Головною нагородою для переможців конкурсу є "Європейські канікули" - можливість відвідати "столицю" Європейського Союзу Брюсель та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

Всеукраїнське змагання EUROPA NOSTRA (http://europanostra.info/) проводить Донецький молодіжний дебатний центр у співпраці зМережею центрів європейської інформації України й Українською мережею європейських клубів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, інформаційний партнер – Представництво Європейського Союзу в Україні.
Змагання складатиметься з двох етапів.

Перший етап – регіональний – проходить на сайті www.europanostra.info. Учасникам слід зареєструватися та виконати онлайн-тест. Інтернет-тест відбудеться 12 грудня. Переможців визначає комп'ютерна програма.

Другий етап – фінальний – відбудеться навесні 2012 року. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу, буде запрошено на фінал. Він триватиме впродовж двох днів. Командам буде запропоновано презентувати одну з країн ЄС і взяти участь у політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-11 класів віком від 14 років. Кількість команд від однієї школи / класу необмежена.

Детальну інформацію щодо конкурсу та правил участі в ньому можна почитати тут: http://europanostra.info/

Змагання відбувається за фінансової підтримки МФ "Відродження" та інформаційної підтримки Делегації Європейського Союзу в Україні.
Розділ: Анонси Переглядів: 815 | Розміщено: 1 грудня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :