Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Молодіжний проект на тему сталого розвитку в контексті Євро-2012

Молодіжний проект на тему сталого розвитку в контексті Євро-2012
Стартує Польсько-німецько-український Молодіжний Проект на тему сталого розвитку в контексті Євро-2012.

Учасники:

Молодь у віці 18-26 років з Польщі, Німеччини та України, зацікавлена проблематикою сталого розвитку, а також спортом, в тому числі Чемпіонатом Європи з футболу-2012, що проводиться в Польщі та Україні (по 8 осіб з кожної країни). Учасникам бажано знати англійську мову. Термін і місце: 11.-17.06.2012, Міжнародний дім зустрічей молоді у Кшижовій біля Вроцлава.

Контекст проекту:
Спорт може бути досконалим засобом для поширення принципів сталого розвитку. Фундаментом обох є схожі, універсальні цінності: гармонія, солідарність, чесна конкуренція.

У 2012 році Польща і Україна спільно організовують футбольний чемпіонат Європи. Це перша настільки важлива подія у цій частині континенту. Ми хочемо використати цю виняткову нагоду і зацікавленість молоді, щоб звернути їхню увагу на спорт та великі спортивні події у контексті сталого розвитку. В рамках тристороннього обміну молоді з Польщі, Німеччини і України, що відбудеться під час чемпіонату, проаналізуємо, чи Євро-2012 буде зорганізоване відповідально з огляду на економіку, екологію і суспільне життя, а також обговоримо, що кожен з нас може зробити сам, щоб індивідуально та на місцевому рівні пропагувати такий підхід і цінності.

Програма

У програмі ми передбачаємо багато цікавих та стимулюючих занять, в т.ч.: оксфордські дебати, стимуляційні ігри, презентації, творчі та журналістські майстерні, зустрічі з особами, залученими до організації Чемпіонату. Звичайно, крім цього відбудеться багато спортивних занять і переглядів професійних змагань. Ми також хотіли б заохотити учасників підготувати на вулицях Вроцлава хепенінг, який пропагуватиме серед вболівальників принципи сталого розвитку.

Мови проекту: польська / німецька / українська + (в частині програми) англійська.

Умови участі:
Оплата за участь у проекті: 75 ? (для учасників з Німеччини), 200 PLN (для учасників з Польщі) i 100 PLN (для учасників з України). Вартість включає: нічліг, повне харчування, кошти програми. Витрати на проїзд будуть компенсовані у розмірі 50%, але не більше, ніж 30 євро на особу.

Термін подачі заявок: 25.05.2012

Прийом заявок та додаткова інформація: Домінік Мосічук, mosiczuk@kreisau.de

Організатори: Kreisau-Initiative e.V.(DЕ), Фонд Кшижова (PL), Центр освітніх ініціатив (UA).

Проект спів фінансується з коштів Польсько-німецької співпраці молоді (PNWM) у рамках конкурсу „Зустріньмося післязавтра“.

Джерело: http://www.krzyzowa.org.pl/
Розділ: Анонси Переглядів: 7812 | Розміщено: 15 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :