Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Мережа центрів європейської інформації проводить веб-конференцію для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?» 28 жовтня 2010 року.

Мережа центрів європейської інформації проводить веб-конференцію для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?» 28 жовтня 2010 року.
Ініціатором заходу виступив Луганський Центр європейської інформації. У веб-конференції приймуть участь навчальні заклади, Центри європейської інформації та євроклуби з мм. Харків, Кіровоград, Кременчук, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Миколаїв, а також українські студенти, що навчаються у ВНЗ м. Вроцлав, Польща. Участь останніх стала можливою завдяки адміністрації проекту «Teraz Wrocław». Конференція проходитиме в режимі відео-з’єднань, під час яких учасники матимуть можливість поспілкуватися з однолітками з різних міст України, а також довідатися більше про життя українських студентів, що навчаються у польських ВНЗ з перших вуст. Веб-конференція стане чудовою нагодою для молоді виступити перед аудіторією, подискутувати, та вдосконалити вміння висловлювати власну думку та відстоювати свою точку зору.

Серед питань, що будуть обговорюватися є такі:

1. Чи вважаєте Ви Україну європейською державою (географічно в Європі, але не в ЄС)? Чому так/ні?

2. Як ви думаєте, які зміни та в яких сферах необхідні Україні щоб досягти рівня життя європейських країн?

3. Чи вважаєте Ви місто, у якому Ви живете, європейським? Чому так/ні?

В Луганську партнерами заходу виступили кафедра романо-германської філології та Центр Міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т.Шевченка. Веб-конференція проходитиме у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, за адресою Луганськ, вул. Оборонна 2, І корпус, 3 поверх, аудиторія 1-328.

Початок конференції о 14 годині.

***
Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об'єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Проект «Teraz Wrocław» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl
Розділ: Анонси Переглядів: 829 | Розміщено: 26 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :