Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Європейський освітній тиждень у Луганську

Європейський освітній тиждень у Луганську
osvita.gif (85.62 Kb)В рамках Європейського освітнього тижня в Луганську буде проведено спеціальні заходи з метою популяризації європейських освітніх цінностей та знання про освіту в країнах ЄС. 17 листопада 2010 року – презентація міжнародних програм навчання та стажування в ЛНУ імені Т.Шевченка. Презентацію організовано кафедрою романо-германської філології ЛНУ в партнерстві з Центром Європейської інформації міста Луганська та Центром «Вікно в Америку», що діють на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Горького. В презентації приймуть участь представники освітнього консультаційного центра «Освіта» (Харків) та міжнародної молодіжної організації АЙСЕК (Луганськ).

Програма презентації

•Освіта за кордоном. Діючі програми для студентів та викладачів (центр «Освіта»)

•Стажування за кордоном за спеціальністю (міжнародна молодіжна організація АЙСЕК)

•Проект «Teraz Wroclaw» – навчання у Польщі (ЦЄІ)

•Центр «Window on America» – презентація ресурсів та можливостей Центру.

Початок презентації о 14 годині.
Місце проведення – аудиторія 1-415 (1-й корпус ЛНУ імені Шевченка, Оборонна 2).


15, 16, 19 листопада – кінопокази сучасного європейського кіно (в ЛНУ імені Т.Шевченка). Час показів буде повідомлено пізніше.

Запрошуємо всіх! Слідкуйте за анонсами на наших сайтах.

***
Європейський освітній тиждень проводиться Мережею центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, метою якого є донесення до українців інформації про європейські освітні проекти та інтеграцію України до європейського освітнього простору. Інформаційним партнером в проведенні Європейського освітнього тижня виступає проект «Teraz Wrocław»

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об'єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Проект «Teraz Wrocław» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив Сайт: www.irf.ua.

Розділ: Анонси Переглядів: 1075 | Розміщено: 12 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :