Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » ЄС запрошує взяти участь у другому Громадському форумі Східного партнерства

ЄС запрошує взяти участь у другому Громадському форумі Східного партнерства
ukraineeu_b.jpg (15.34 Kb)
Європейська Комісія запрошує громадські організації з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України взяти участь другому Громадському форумі Східного партнерства.

Форум відбудеться 18-19 листопада 2010 року в Берліні.

Зустріч надасть можливість зміцнити контакти між недержавними організаціями ЄС та країн Східного партнерства, проаналізувати досягнення від моменту його першого засідання у листопаді 2009 року, а також обговорити перспективи майбутньої взаємодії.

Форум відкритий для участі представників організацій громадянського суспільства, незалежно від того, чи брали вони участь у першому засіданні, що відбулося в листопаді минулого року. Відбір учасників здійснюватиме Керівний комітет, що його обрали делегати першого Форуму. Відбір здійснюватиметься на основі процедури, яка нині розробляється.

До участі запрошуються профспілки, організації працедавців, професійні асоціації, недержавні організації, аналітичні центри, неприбуткові фундації, національні та міжнародні організації громадського суспільства та їхні мережі з країн Східного партнерства та держав ЄС, а також міжнародні організації та мережі.

Громадські організації, що хочуть взяти участь у Форумі, мають надіслати свої листи зацікавлення (letter of interest) до Європейської Комісії. Листи слід надіслати не пізніше 2 липня 2010 року на адресу: RELEX-EAP-CIVIL-SOCIETY@ec.europa.eu. Форму листа зацікавлення можна завантажити тут http://ec.europa.eu/external_relations/eastern/civil_society/forum2010/docs/application_form_csf_2010_en.doc.

Нагадаємо, що перший Громадський форум Східного партнерства відбувся 16-17 листопада 2009 року та зібрав понад 200 громадських організацій.

Див. також:

Запрошення від Європейської Комісії
http://ec.europa.eu/external_relations/eastern/civil_society/forum2010/docs/call_expression_interest_csf_2010_en.pdf

Аплікаційна форма
http://ec.europa.eu/external_relations/eastern/civil_society/forum2010/docs/application_form_csf_2010_en.doc

Календар подій у рамках Східного партнерства на 2010 рік
http://ec.europa.eu/external_relations/eastern/docs/calendar_en.pdf
Розділ: Анонси Переглядів: 878 | Розміщено: 24 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :