Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси

16 грудня 2009

Програма “Молодь в дії”

Програма “Молодь в дії” – це нова молодіжна програма Європейського Союзу, що є наступницею попередніх програм "Молодь для Європи" і "Молодь" і впроваджуватиметься протягом 2007-2013 рр. Загальний бюджет програми – 885,000,000 євро.
Програма „Молодь в дії" робить суттєвий вклад у набуття компетентності і є ключовим інструментом, що забезпечує молодим людям можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру.

Анонси

18 лютого 2013

2013 - Європейський рік громадян

2013_year.jpg (16.12 Kb)2013 рік у Європейському Союзі пройде під знаком прав, які мають громадяни ЄС. Європейська комісія оголосила його Європейським роком громадян (European Year of Citizens). Упродовж року інституції ЄС на усіх рівнях влади заохочуватимуть діалог з громадянським суспільством та підприємцями. З цією метою по всій Європі відбудеться низка конференцій та інших заходів, учасники яких вестимуть дискусії про права у Європейському Союзі і спільними зусиллями творитимуть візію Євросоюзу на 2020 рік.

Навчання і стажування, Анонси

10 грудня 2012

Стажування для студентів - Вихід на сучасний ринок праці ЄС

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Бюром Професійної Активізації (BAZ) (ABK), Лодзь в рамках проекту BusinessWeek-2013 оголошують набір учасників стажування "Вихід на сучасний ринок праці ЄС".

Цільова група проекту: студентська молодь 2х - 5х курсів вищих навчальних закладів України, (30 осіб).

Мета стажування: формування практичних навичок у сфері ефективного пошуку першого місця роботи на глобальному ринку праці ЄС.

Навчання і стажування, Анонси

4 грудня 2012

Стажування для викладачів українських ВНЗ у м. Лодзь, Польща

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”.

Тривалість стажування: 6 днів (24 лютого – 02 березня 2013 року), м. Лодзь, Польща.

Анонси, Навчання і стажування

17 травня 2012

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ В ПОЛЬЩІ

1 – 15 липня 2012 року на базі Університету ім. М. Коперніка в м. Торунь (Республіка Польща) у Літній школі польської мови та культури для іноземців проводитиметься навчання. В рамках літнього курсу учасники прослухають 50 годин дидактичних занять http://www.fil.umk.pl/skijpdo/.

Анонси

17 травня 2012

Міжнародний тренінг “Living Library. Don’t judge a book by its cover!” (06-16.09.2012, Болгарія)

Молодіжна організація "Іскра" шукає 2х учасників (хлопця і дівчину) для проекту “Living Library. Don’t judge a book by its cover!” що проходитиме в м. Veliko Tarnovo, Болгарія, в період 06-16 вересня 2012.
Основні теми проекту – подолання дискримінації через використання в молодіжній роботі методики «жива бібліотека» (http://www.livinglibrary.org.ua/p/about.html)

Країни-учасниці: Італія, Словенія, Україна, Болгарія, Португалія

Робоча мова: англійська

Анонси

15 травня 2012

Молодіжний проект на тему сталого розвитку в контексті Євро-2012

Стартує Польсько-німецько-український Молодіжний Проект на тему сталого розвитку в контексті Євро-2012.

Учасники:

Молодь у віці 18-26 років з Польщі, Німеччини та України, зацікавлена проблематикою сталого розвитку, а також спортом, в тому числі Чемпіонатом Європи з футболу-2012, що проводиться в Польщі та Україні (по 8 осіб з кожної країни). Учасникам бажано знати англійську мову.

Анонси, Навчання і стажування

13 травня 2012

Німецька програма для молодих учених у сфері природокористування

Федеральне міністерство освіти та дослідження Німеччини запрошує молодих учених взяти участь у конкурсі, що надасть їм можливість відвідати провідні наукові установи Німеччини.

У Німецькому федеральному уряді вважають, що серйозними проблемами сьогодення є глобальне потепління, скорочення запасів енергії та ресурсів, забруднення оточуючого середовища.

З метою забезпечення сталого розвитку, без заподіяння шкоди довкіллю, Федеральне міністерство освіти та досліджень запрошує молодих учених взяти участь у конкурсі Green Talents Competition.
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :