Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Про нас » Про Центр європейської інформації

Про Центр європейської інформації
Тема європейської інтеграції в Україні викликає інтерес та позитивне ставлення. Всебічне бачення європейських процесів має “Європейська програма” Міжнародного Фонду «Відродження», яка окрім інших ініціатив, активно сприяє створенню Центрів Європейської Інформації (ЦЄІ) в різних регіонах України. 23 грудня 2008 року на базі Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Горького офіційно відкрито Центр Європейської Інформації.

Ініціаторами створення ЦЄІ стали Агентство Стійкого Розвитку Луганського регіону в партнерстві з Луганською ОУНБ ім. М.Горького які, при підтримці Міжнародного Фонду „Відродження” та Луганської обласної державної адміністрації, об’єднали зусилля для того, щоб зробити діяльність ЦЄІ максимально наближеною до потреб відвідувачів.

Мета Луганського Центру Європейської Інформації - це сприяння налагодженню професійного та життєвого діалогу між науковими, молодіжними та експертними співтовариствами на регіональному, національному та міжнародному рівнях; співпраця та обмін інформацією з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями і установами.

Завдання ЦЄІ:

- забезпечення відкритого доступу усіх зацікавлених осіб до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій;

- розповсюдження інформації щодо можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС;

- надання доступу до мережі Інтернет та консультацій фахівців Центру;

- проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію знань про європейську інтеграцію України: прес-конференцій, круглих столів, лекцій, семінарів, тренінгів, дискусій, пізнавально-розважальних заходів для молоді, тематичних виставок тощо.

В центрі акумулюються інформаційні ресурси щодо суспільного, політичного, економічного та культурного життя країн ЄС, відносин між Україною та ЄС, політики європейської інтеграції України та європейських цінностей.

До послуг відвідувачів Центру комп’ютери для роботи з електронними джерелами інформації, сканер, принтер.
Розділ: Про нас Переглядів: 756 | Розміщено: 8 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :