Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Про нас

8 грудня 2009

Про Центр європейської інформації

Тема європейської інтеграції в Україні викликає інтерес та позитивне ставлення. Всебічне бачення європейських процесів має “Європейська програма” Міжнародного Фонду «Відродження», яка окрім інших ініціатив, активно сприяє створенню Центрів Європейської Інформації (ЦЄІ) в різних регіонах України. 23 грудня 2008 року на базі Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Горького офіційно відкрито Центр Європейської Інформації.

Ініціаторами створення ЦЄІ стали Агентство Стійкого Розвитку Луганського регіону в партнерстві з Луганською ОУНБ ім. М.Горького які, при підтримці Міжнародного Фонду „Відродження” та Луганської обласної державної адміністрації, об’єднали зусилля для того, щоб зробити діяльність ЦЄІ максимально наближеною до потреб відвідувачів.

Мета Луганського Центру Європейської Інформації - це сприяння налагодженню професійного та життєвого діалогу між науковими, молодіжними та експертними співтовариствами на регіональному, національному та міжнародному рівнях; співпраця та обмін інформацією з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями і установами.

Завдання ЦЄІ:

- забезпечення відкритого доступу усіх зацікавлених осіб до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій;

- розповсюдження інформації щодо можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС;

- надання доступу до мережі Інтернет та консультацій фахівців Центру;

- проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію знань про європейську інтеграцію України: прес-конференцій, круглих столів, лекцій, семінарів, тренінгів, дискусій, пізнавально-розважальних заходів для молоді, тематичних виставок тощо.

В центрі акумулюються інформаційні ресурси щодо суспільного, політичного, економічного та культурного життя країн ЄС, відносин між Україною та ЄС, політики європейської інтеграції України та європейських цінностей.

До послуг відвідувачів Центру комп’ютери для роботи з електронними джерелами інформації, сканер, принтер.

Новини, Про нас

31 березня 2011

Нові відеоролики від Луганського ЦЄІ

Луганський центр європейської інформації (ЦЄІ) - результат партнерської взаємодії Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Горького.

Святкування Дня Європи, участь у творчих конкурсах, організація кіно-клубів, експертні консультації з європейської тематики, освітні візити та стажування, волонтерська діяльність, більш ніж 500 прим.цікавої літератури - оберіть свій варіант співпраці з Луганський ЦЄІ!

Анонси, Про нас

31 березня 2011

План заходів нашого ЦЄІ в квітні 2011 року

План можна завантажити за посиланням plan_aprel_2011.doc

Анонси, Про нас

18 березня 2011

План заходів нашого ЦЄІ в березні 2011 року

План заходів можна завантажити за посиланням
plan_mart_2011.doc

Про нас

14 грудня 2009

Контакти

Луганськ
Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Горького, вул. Радянська, 78,
тел.: (0642) 533-440,

cei.luhansk@gmail.com

http://lg.ukrcei.org

skype: LuhanskCEI

Години роботи:

Пн – Чт. 10:00 – 19:00

Сб. 10:00 – 17:00

Пт., Нд. - вихідний

Контакти:

Наталія Датченко, координатор Центру
тел. 093 580 9568

Ірина Шестопал, координатор Центру
ЛОУНБ ім.М.Горького
тел. 097 652 6491
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :