Центр європейської інформації в м. Луганськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

День Європи 2013 в Луганській області

20120510_den_evropy_1.jpg (19.8 Kb)
Святкування Дня Європи мандрує Луганською областю, цього року «Європейський квартал» побудують в с. Бобрикове Антрацитівського району http://bobrykove.open.lg.ua/.
Як і в минулі роки, святкування пройде під гаслом "Я поділяю європейські цінності". Учасників та гостей чекає багато цікавих конкурсів, присвячених пізнанню Європи та цінностей, святковий концерт та майстер-класи. До участі запрошуються представники навчальних закладів, публічних бібліотек, громадських організацій та муніципалітетів, а також просто свідомі та зацікавлені мешканці Луганської області
    » читати далі »

Новини

27 листопада 2011

Олександр Сушко: Проблеми з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС лежать у політичній площині

У Варшаві відбувся семінар “Асоціація та зона вільної торгівлі між ЄС та Україною: як близько ця мета?” Захід організували Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” (Україна), Фундація Стефана Баторія (Польща) та Представництво Європейського Союзу в Польщі.

У заході взяли участь провідні експерти у сфері європейської інтеграції, представники органів влади України та країн Європейського Союзу, Європейської Комісії, дипломатичних установ, громадських організацій.

Новини

27 листопада 2011

В Луганской школе №11 состоялась игра-квест «Ми різні – ми рівні – ми разом» посвященная Международному дню толерантности

quest_tolerant_2011.jpg (117.13 Kb)14 ноября в Луганской школе №11 при поддержке Луганского Центра Европейской информации состоялась игра-квест «Ми різні – ми рівні – ми разом» посвященная Международному дню толерантности. В квесте приняли участие команды евроклубов краснолучских школ № 4 и 29 и по две команды от евроклубов луганских школ №11 и 48.

Новини

24 листопада 2011

П. Залевські: На підписання угоди про Асоціацію може вплинути українська молодь

y_8ecae0.jpg (78.83 Kb)Про це заявив депутат Європейського парламенту Павел Залевські на круглого столі по «Східному партнерству» в Луганську. Його організатор ВМГО «Європейська молодь України», за підтримки Посольства Республіки Польща в Києві.

Під час круглого столу політик поділився досвідом європейської інтеграції Польщі з місцевою владою та молоддю, а також зазначив, що Польща, як надійний партнер України, та особисто він доклали максимальні зусилля для підписання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, яка має відбутися 19 грудня 2011 року в Брюсселі.

Новини

21 листопада 2011

В Луганську пройшов етнофестиваль «Многоликая Луганщина»

dsc_0854.jpg (107.89 Kb)16 листопада щорічно за рішенням ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день толерантності (терпимості). Під терпимістю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності».

16 листопада 2011 р. ЛОУНБ ім. Горького присвятила до дня толерантності етнофестиваль «Многоликая Луганщина». Мета заходу – виховання поваги і терпимості до людей різних національностей та різних віросповідань, пропагування національних традицій та національної культури шляхом міжкультурного творчого діалогу.
Відкрила фестиваль - Риб'янцева Інна Павлівна, директор ЛОУНБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України, голова Луганського відділення УБА. Та театр живого слова "Яса", Луганського коледжу культури і мистецтв.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (13)
Суспільно - політична (15)
Можлівості працевлаштування (6)
Туризм, відпочинок, подорожі (10)

Календар публікацій на сайті

« Листопад 2011 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луганськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :